ست لباس ده تکه ببتو

موجود

تعداد

10 قلم

شامل

یک عدد بلوز یک عدد زیرهمی یک عدد سرهمی آستین بلند یک شلوار جوراب دار یک عدد بادی یک عدد کلاه یک عدد پیش بند یک عدد دستکش یک عدد زیرانداز یک عدد دستمال

قابلیت شستشو به صورت

ماشینی و دستی

برند :
مشخصات کلی

بچه‌ها موجودات کوچک و دوست داشتني زندگي هستند. اين فرشته‌هاي کوچک با پوست هاي لطيف و حساس نياز به مراقبت بيشتر ما دارند. لباس‌هايي که علاوه بر پوشش بدن‌شان زيبايي و جلوه خوبي نيز داشته باشند.
براي خريد يک لباس کودک بايد دو بعد زيبايي و جنس مناسب با پوست حساس کودک را مد نظر داشت. لباس‌هايي با پارچه‌هاي نخي براي تهيه پوشاک کودک مناسب هستند، زيرا الياف پنبه علاوه بر اينکه موجب حساسيت پوستي نمي‌شوند از تعرق بيشتر جلوگيري کرده و توليد بوي نامطبوع نمي‌کنند.
برند ببتو تولید کننده منسوجات نوزاد از بدو تولد تا سه سال میباشد. کارخانه ببتو واقع در شهر بورسا ترکیه ویکی از با سابقه ترین و معتبرترین برندهای تولید محصولات نوزاد است که در تولید این محصولات از بهترین الیاف و مواد اولیه ،100% پنبه و ضد حساسیت استفاده می نماید.
برای شستشو این کالای ببتو، باید از محلول آب و صابون با دمای 30 درجه سانتی‌ گراد استفاده شود، این نوع شستشو از تغییر رنگ و بافت لباس جلوگیری می‌کند. همچنین مواد شوینده قوی که بر بافت پارچه باقی می‌مانند برای پوست لطیف و حساس کودکان مضر هستند.

محصولات مشابه
نظر کاربران به : ست لباس ده تکه ببتو